fb tt
Akademia Pacjenta Kardiologicznego honorowym patronem III Forum Serce Pacjenta

Mamy ogromny zaszczyt i przyjemność poinformować, iż przy zbliżającym się III Forum Serce Pacjenta, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, Akademia Pacjenta Kardiologicznego obejmie funkcję patrona honorowego.

Wydarzenie skierowane jest do pacjentów kardiologicznych, którzy pragną podnosić swoją wiedzę w zakresie choroby oraz możliwości radzenia sobie z nią na co dzień. Tegoroczna edycja rozłożona jest na kilka dni, a całość odbędzie się wyłącznie w formule online. W programie przewidziano wykłady dla pacjentów z niewydolnością serca, arytmią, nadciśnieniem tętniczym, chorobą wieńcową, zaburzeniami lipidowymi czy chorobą zakrzepowo – zatorową. Ponadto odbędzie się sesja związana ze szczepieniami przeciw COVID-19.

Całość prowadzona jest przez wybitnej klasy ekspertów w swoich dziedzinach, którzy wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów w zakresie pozyskiwania wiedzy z wiarygodnych źródeł, pragną poświęcić swój czas, aby edukować chorych. Oprócz tego w wydarzeniu aktywny udział wezmą przedstawiciele organizacji pacjentów, którzy opowiedzą o swojej działalności.

Dwie poprzednie edycje Forum wzbudziły ogromne zainteresowanie i cieszyły się dużą frekwencją, dlatego w tym roku organizatorzy rozkładają wydarzenie na kilka dni, aby każdy zainteresowany mógł wziąć udział.

Serdecznie zachęcamy do udziału. Szczegóły dostępne są na stronie http://sercepacjenta.pl/