fb tt
Akademia Pacjenta Kardiologicznego po raz kolejny partnerem Forum Serce Pacjenta

Akademia Pacjenta Kardiologicznego ponownie ma zaszczyt być partnerem wydarzenia. Tym razem środowisko medyczne, organizacje pacjenckie oraz osoby związane z ochroną zdrowia spotkają się w Poznaniu, aby dyskutować o potrzebach polskiej kardiologii.

30 września br. do Poznania przyjadą pacjenci kardiologiczni z całej Polski, ale również eksperci i osoby związane z ochroną zdrowia po to, aby rozmawiać o wyzwaniach w kardiologii. I jak co roku na pacjentów czeka bogata oferta wydarzeń towarzyszących.

Podczas wrześniowego spotkania odbędą się dyskusje na temat potrzeb pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, hipercholesterolemią czy niewydolnością serca. Ponadto nie zabraknie debaty o chorych ze stymulatorem serca.

Oprócz tego na pacjentów czekać będzie strefa badań, w ramach której uczestnicy Forum będą mogli zmierzyć ciśnienie, wykonać badanie masy składu ciała czy pomiar cholesterolu. Będzie również możliwość przeprowadzenia indywidualnych konsultacji farmaceutycznych. Dodatkowo do użytku uczestników będzie strefa lifestyle, poradnikowa oraz digital.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Ma ono charakter bezpłatny, wystarczy dokonać rejestracji pod tym linkiem: https://sercepacjenta.pl/#rejestracja